Coroczne kolonie organizowane od 21 lat przez Świetlicę "Pod Aniołem" i Teatr RAJ kończą się  Spotkaniem Pokolonijnym, zwykle we miesiącu wrześniu. Organizowane są nie tylko dla uczestników kolonii, ale tez ich rodziców, znajomych i zaproszonych gości. Tegoroczne kolonie w Myśliborzu z motto "O wodzie-nad wodą" zakończyły sie spotkaniem w dniu 14 września.

Spotkanie rozpoczęło się mszą św. odprawioną przez ks. Tomasza (udział kolonistów w oprawie mszy świętej).Po niej uczestnicy przenieśli sie do sali teatralnej udekorowanej motywami wodnymi, gdzie obejrzeli prezentację z kolonii "Jak to na kolonii było...?", towarzyszyły jej wspomnienia, śpiewy kolonijnych piosenek. Następnie rodzice podziękowali Ks. Proboszczowi i całej kadrze kolonii, która dostała dyplom-podziękowanie, drobny upominek i różę. Wszyscy uczestnicy otrzymali płytę z 4,5 tys. zdjęć wykonanych i wybranych przez kolonijnego fotografa Karola P.

Spotkanie zakończyło się w sali świetlicy słodkim, owocowym poczęstunkiem. Uczestnicy oglądali zdjęcia wyświetlane na dużym ekranie, kroniki z kolonii, młodsi zajęli sie rozwiązywaniem zdań o wodzie, starsi i rodzice rozmowami i wspomnieniami. Można było obejrzeć wystawy różnych prac i konkursów- kolonijnych wytworów. Niektórzy planowali już gdzie pojedziemy za rok...?

Kolonie posiada swoją stronę pod-aniolem.waw.pl/kolonie, gdzie znajdują sie zdjęcia z każdego dnia kolonii i opisy codziennych codziennych działań. Zapraszamy do obejrzenia!